Tom

Datum ztráty 03.02.2015
Místo ztráty Písek, Žižkova tř. 282
Telefon 775577982
Jméno Tom
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres Písek
Plemeno Turecká kočka Van 
Věk 8 let
Barva Bílá, zrzavé fleky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Tom je 8 let starý kocour, plemeno Turecká kočka Van. Je silnější - 5 kg a je bílý a má rezavé fleky. Je to kocour se středně dlouhou srstí. Je kastrovaný a čipovaný - číslo zatím není k dispozici. Tetovaný není. Žádný obojek na sobě neměl. Zvláštně mňouká. Tom je čistě domácí kočka, která se stykem s venkovním prostředím přichází pouze prostřednictvím balkónu nebo čistě náhodou jako tomto případě. Ztratil se 3.2.15 v Písku, ulice Žižkova třída 282. Okolí nezná. Na své jméno slyší, ale jistější je na něho volat jako na "klucí" (má bratra) a rozhodně jeho pozornost upoutá cinkání talířů. Reaguje také na pozdrav "Čau" kdy Vám i podobným způsobem odvětí. K lidem je velice přátelský. Ostatní kočky snáší dobře, je zvyklý i na pejska. Není zvyklý jezdit v autě. Voda mu nevadí. Fyzicky je aktivní, ikdyž je trochu línější. Předem velice děkujeme za jakékoliv informace, které nám ohledně něho poskytnete. Volejte kdykoliv..

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Tom

Přihlášení: