Tom

Datum ztráty 17.02.2015
Místo ztráty Jihlava, Sukova 15
Telefon 702000225
Jméno Tom
Pohlaví Samec
Kraj Vysočina
Okres Jihlava
Plemeno Kočka domácí 
Věk 2 roky
Barva černá s bílou
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dobrý den, od 17.2.15 postrádáme našeho černobílého vykastrovaného kocoura slyšící na jméno Tom. Jsou mu asi 2 roky, je celý černý s velkou bílou náprsenkou, břichem a bílými tlapkami. Normálně se netoulá. Je velmi hodný a přítulný. Na krku má béžový, textilní obojek s adresou a tel. číslem (na papírku v kapsli která na obojku připevněná, jinak bez známky). Děkuji za jakoukoliv informaci. Ivana Šanclová 702 000 225- Jihlava, okolí Krystalu. Čip, ani tetování nemá. Povahově je společenský. Na pamlsek by se nalákat nechal. Váží cca 5 Kg. Na jméno slyší a reaguje. Nevrátil se z pravidelné procházky. Okolí v místě ztráty by to znát měl. V pohybu je klidnější povahy. Vodu moc nemá rád. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Jízdu autem moc rád nemá. Je zvyklý spíše na pobyt doma. Vyloženě zimomřivý není...

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Tom

Přihlášení: