Tlapka, Charlie, Čičí

Datum ztráty 23.09.2014
Místo ztráty Pardubice, U Josefa 116
Telefon 466416033
Jméno Tlapka, Charlie, Čičí
Pohlaví Samec
Kraj Pardubický
Okres Pardubice
Plemeno Kříženec
Věk 12 let
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Tři černí kocourci, Tlapka, Charlie a Čičí. Jsou všichni cca 12-13 let staří. Všichni tři jsou kastrovaní ! Tlapka je nejstarší kocour a nevidí. Má konec ocásku zlomený a je drobný. Charlie je štíhlý nejmladší kocourek a Čičí je hodně vypasený. Dne 23.9. byli odcizeni majitelce, která byla v nemocnici. Žena, která je ukradla tvrdí, že je dala do útulku, kde ale nejsou. Měla je v nažloutlé a šedomodré přepravce. Kocourci jsou přátelští, neagresivní. Byli vždy jen doma, ne venku. Ani jeden není čipovaný nebo tetovaný. Neměli žádné obojky !!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Tlapka, Charlie, Čičí

Přihlášení: