Timmy

Datum ztráty 20.12.2014
Místo ztráty Hodonín, Lesní 17
Telefon +420739493318
Odměna ANO
Jméno Timmy
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Hodonín
Plemeno Kříženec
Věk 7 měsíců
Barva černo bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Timmy je odrostlé 7mi měsíční kotě černo-bílé barvy. Váží cca 2-3 kg. Když se cítil dobře nejdříve začal přešlapovat a potom si hlasitě cucat špičku ocásku. Není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Obojek na sobě žádný neměl. Za krkem má jakoby tenký bílý pásek. Pouštěli jsme ho ven, vždycky před tím bez problému na zavolání přišel. Většinou se pohyboval okolo finských domků. Ztratil se 20.12 v Lesní ulici v Hodoníně. Nikdy dříve neutekl, okolí ztráty zná. Vody se nebojí, je zvyklý jezdit v autě v přepravce. Fyzicky je aktivní. K lidem je bojácný, ostatní kočky snáší dobře.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Timmy

Přihlášení: