Tigu, Kocin

Datum ztráty 15.12.2014
Místo ztráty Prostějov, Fanderlíkova 30
Telefon 776771213
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Tigu, Kocin
Pohlaví Samec
Kraj Olomoucký
Okres Prostějov
Plemeno Kříženec
Věk rok a púl
Barva šedý mourovatý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Tigu je 1,5 roku starý kocourek, srst šedá mourovatá. Je kastrovaný, lehce vypapaný - cca 5 kg. Nemá rád kočičí konzervy a kapsičky. V pondělí 15.12. odpoledne šel ven a zatím se nevrátil... Stalo se to v Prostějově, Fanderlíkova ulice. Není čipovaný, tetovaný, ani neměl žádný obojek. Je zvyklý chodit ven. Okolí ztráty zná, nikdy v minulosti neutekl. Autem je zvyklý jezdit, voda mu nevadí, koupe se. Fyzicky je aktivní. K cizím lidem může být trošku plaší, ostatní kočky snáší dobře.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Tigu, Kocin

Přihlášení: