Tia

Datum ztráty 09.08.2019
Místo ztráty Praha-Dolní Chabry, Doksanská 16
Telefon 777573507
Odměna ANO
Jméno Tia
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva Cerna
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Tia je 3 roky stará černá kočka. Na své jméno slyší. Měla na sobě hnědý obojek s fialovou jmenovkou (jméno + tel.číslo), je kastrovaná, zvyklá chodit pravidelně sama ven. Má černou srst s menšími bílými skvrnami na krku a břiše. Má zlomený konec ocasu (není to vidět, ale dá se to nahmatat). Není doma od pátku 9. srpna. Kdybyste měli jakoukoliv informaci, ozvěte se prosím: 777 573 507, Anastasie. Pokud jste ji našli, prosím vrátit domu, jejím kamarádům, pejskům husky, se strašně stýská. ODMĚNA je garantovaná.  

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Tia

Přihlášení: