Thorik

Datum ztráty 06.10.2015
Místo ztráty Milčice, Milčice 111
Telefon 603440814
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Thorik
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Nymburk
Plemeno Americký stafordšírský terier
Věk 3 roky
Barva světle hnědá s bílou
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Thorik se ztratil 6.10.2015 za obcí Milčice na rozhraní okr. Nymburk a Kolín. Je hodný a má rád lidi i děti. Má asi 60 cm v kohoutku a má asi 30 kg. Vzhledem k jeho přítulnosti a radosti z aut je možné, že ho lze objevit i mimo středočeský kraj. Jak je možné vidět na obrázcích má uprostřed čela bílou čárku, která ve štěněcím věku pokračovala až k čumáku. Za jakoukoliv zprávu budu vděčný. Jestli jste Thorika našli, máte ho rádi a budu-li se na něj moci občas přijet podívat, dohodneme se jinak.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Thorik

Přihlášení: