Thor

Datum ztráty 26.06.2014
Místo ztráty Nedvědice, 223
Telefon 774834913
Odměna ANO
Jméno Thor
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-venkov
Plemeno Trpasličí pinč
Věk 8 let
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Thor je roztomilý, 8 roků starý pejsek, plemeno trpasličí pinč, bez PP. Je černé barvy, pár hnědých znaků a v oblasti páteře má lysinky. Váží 3 kg. Má kupírovaný ocásek, ve spodní části tlamičky nemá dva zoubky. Utekl ze zahrady v Nedvědicích 26.6.2014. Neměl na sobě žádný obojek, není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Byl viděn několikrát v Nedvědicích, hrál si s dětmi, okolí zná totiž perfektně. Pak po něm zmizela stopa, zrovna v dobu, kdy odjížděli chalupáři z místních chat. Pravděpodobně ho někdo naložil a odvezl neznámo kam. Neměl na sobě žádný obojek, dříve nikdy neutekl. K lidem je velice přátelský ! Nemá rád vodu. Je poslušný! Fyzicky aktivní pejsek. Má dermatitidu na uších-oschlé okraje uší.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Thor

Přihlášení: