Theo

Datum ztráty 09.04.2017
Místo ztráty Libavské Údolí, Libavské Údolí 74
Telefon 774101796
Jméno Theo
Pohlaví Samec
Kraj Karlovarský
Okres Sokolov
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva Zrzavý, výrazná kresba
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Theo je 2 roky starý kocour. Na čičiči jsme ho moc nezvykali, ale slyší na Theo ke mně, nebo bašta.. Váží 3-4 kg. Nemá obojek ani čip. Není kastrovaný. Dvouletý kocour Theo už se dva týdny nevrátil domů. Bojím se, že ho někdo odnesl, odkud se neumí vrátit nebo ho má někdo doma .Když se mu přejede po ocásku, tak jde cítit, že na konci není úplně rovný. Moc prosím o jakoukoli informaci, i kdybyste ho jen viděli někde proběhnout... Máme ho od 3 týdnu, museli jsme ho dokrmovat a nedovedu si to bez něj představit. Hodně závislý je na něm také můj děda.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Theo

Přihlášení: