Theo

Datum ztráty 03.08.2014
Místo ztráty Nižbor, V Římě I. 203
Telefon 728439705
Odměna ANO
Jméno Theo
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Beroun
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva Tmavě modro-šedivý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Theo je 3 roky starý kocourek, kříženec Britské modré kočky. Váží okolo 5 kg. Je tmavě modro šedý. Theo býval často venku, ale poslouchal víc jak pes, na zavolání ihned přišel, vždy byl někde zalezlý. Je to mazel, dává pusinky. Má zelené oči. Je kastrovaný. Ztratil se někdy k ránu 3.8.2014. Večer tu byl a ráno, když jsem ho volala, nepřišel. Nerozumím tomu, co se mohlo stát :( Není čipovaný, tetovaný, ani neměl žádný obojek. Na jedné tlapce má sedřené chloupky. Zná pouze hodně blízké okolí, nikdy dříve neutekl. Vodu rád nemá. Fyzicky je aktivní K cizím lidem je bojácný

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Theo

Přihlášení: