Tex

Datum ztráty 10.01.2015
Místo ztráty Velký Týnec, Chlum
Telefon 608328572
Odměna 1.500,- Kč
Jméno Tex
Pohlaví Samec
Kraj Olomoucký
Okres Olomouc
Plemeno Border terier
Věk 2 Roky
Barva hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dne 10.1.2015 se během naháňky v lese u Velkého Týnce ztratil lovecký pejsek. Nemá obojek, má vytetované číslo v uchu 6047. Mohl se zaběhnou až do obcí Čechovice, Hostkovice, Přestavlky, Suchonice, Krčmaň, Čechovice, Tršice, Vacanovice, Lipňany. Čip nemá vůbec. Váží cca 6-7 Kg. Povahově je přátelský, hodný, důvěřivý. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se asi nalákat nechal. Chronický útěkář to není. Kastrovaný není. Okolí v místě ztráty bohužel nezná. Je aktivní, má rád pohyb. Vodu nemá rád. V jídle je trochu vybíravé povahy. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit, sám by si nastoupil, i k cizímu... Je otužilý. Je zvyklý na pobyt spíše venku... Telefon 608328572

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Tex

Přihlášení: