Tesy

Datum ztráty 30.06.2015
Místo ztráty Mohelnice, Podolí 35
Telefon 724633970
Odměna ANO
Jméno Tesy
Pohlaví Samice
Kraj Olomoucký
Okres Šumperk
Plemeno Americký pitbulteriér
Věk 6 let
Barva černá s bílou náprsenkou
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Ztratili se šestiletá černá fenka amerického pitbulteriéra vepředu bílá náprsenka a tříletý pejsek Bon světle hnědé barvy (Bon už je doma!!!). Tesy je čipovaná. Číslo čipu: 978000000556024. Má na sobě černý kožený obojek bez známky. Tetování nemá. Váží cca 30 Kg. Utekli z oplocené zahrady. Není kastrovaná a právě hárá! Povahově je přátelská. Nikdo se jich nemusí bát. Na jídlo by se nechali nalákat. Na jméno slyší a reagují. Dříve občas utíkali. V okolí místa ztráty se bohužel vůbec nevyznají. Jsou aktivní, mají rádi pohyb. Vody se nebojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Jsou zvyklí převážně na pobyt venku. Otužilí jsou, ale nemají rádi déšť.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Tesy

Přihlášení: