Terezka

Datum ztráty 19.10.2019
Místo ztráty Konice, Na Příhonech 184
Telefon 723791161
Jméno Terezka
Pohlaví Samice
Kraj Olomoucký
Okres Prostějov
Plemeno Kříženec
Věk 8 let
Barva Plavá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Terezka je 8 let stará fenka. Na jméno slyší a váží cca 18 kg. Má na sobě růžový obojek. Čip ani tetování nemá a není kastrovaná. Včera tj.19.10. ve večerních hodinách se v KONICI zaběhla naše fenka a do rána se stále nevrátila. Po neúspěšném hledání, jsem se rozhodla pro tuto variantu. Je plavá, štíhlá, bílé packy i špička ocasu, ze špatných podmínek => nedůvěřuje lidem, i přesto přátelská a neublížila by bez důvodu, štěká ale nekouše. Budu vděčná za každou informaci, i třeba "jen" to, že ji viděl někdo někde proběhnout.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Terezka

Přihlášení: