Tereza

Datum ztráty 01.10.2018
Místo ztráty Prostějov, Janáčkova7
Telefon 702896426
Jméno Tereza
Pohlaví Samice
Kraj Olomoucký
Okres Prostějov
Plemeno Kříženec
Věk 9 let
Barva rezavobílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Tereza je 9 let stará kočka. Na jméno slyší. Váží cca 5 kg. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaná. Na břiše má vytahanou kůži. Terezka bydlela u mé mámy ve Vrahovicích a byla tam zvyklá chodit ven na procházky. Jelikož měla zánět ledvin tak musela začít brát pravidelně antibiotika a musela zůstat u nás doma na nádraží na antibiotikách a jednoho dne ji to přestalo bavit sedět doma a utekla.. Snažila se sice dostat domů na nádraží ale jeden slušně řečeno hloupý pán ji zastrašil a tak znovu utekla..

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Tereza

Přihlášení: