Tereza

Datum ztráty 10.10.2021
Místo ztráty Moravany - Turov, 65
Telefon 774061527
Odměna ANO
Jméno Tereza
Pohlaví Samice
Kraj Pardubický
Okres Pardubice
Plemeno Kříženec
Věk 10 let
Barva Hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Terezka je 10 let stará fenka. Váží asi 9kg, má černý obojek se známkou obce Moravany (nevím jak moc je po 10til letech čitelný) a zároveň i šedý obojek proti blechám a klíšťatům. Je kastrovaná a čipovaná. Slyší na jméno Tereza či Terezka, ale je bojácná a k lidem moc nedůvěřuje, ale nekouše. Myslím, že pokud by člověk měl auto tak je zvyklá skákat do kufru a vcelku ochotně. Ztratila se, když zůstali pootevřené vrátka od zahrady a utekla mezi 13-14 hodinou i když jsme začali velice brzy hledat, tak se nám ji nepodařilo najít.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Tereza

Přihlášení: