Tereza

Datum ztráty 13.06.2015
Místo ztráty železná ruda, slavoj
Telefon 739694071
Odměna 10.000,- Kč
Jméno Tereza
Pohlaví Samice
Kraj Plzeňský
Okres Klatovy
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 1 rok
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Tereza je 1 rok stará fenka Jorkšíra. Na své jméno slyší. Nemá na sobě žádný obojek, ale je čipovaná (941000015690824)!!! Není kastrovaná. Ztratila se 13.6. z Chaty Slavoj v Železná Rudě. Nikdy dříve neutekla, ale okolí vůbec nezná. Je velmi malá, váží max. 2 kg. Je plachá a bojácná, bojí se rychlých pohybů a hlasitých zvuků. Je ale velmi kontaktní, takže s trpělivým a klidným přístupem by se měla nechyt odchytit. Na vodu moc zvyklá není,ale cestování autem jí nedělá žádné problémy. Je zvyklá pouze na pobyt doma, je velmi aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Tereza

Přihlášení: