Terenc

Datum ztráty 08.02.2016
Místo ztráty Bratčice, 56
Telefon 604330514
Odměna ANO
Jméno Terenc
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kutná Hora
Plemeno Kříženec
Věk cca 8 let
Barva černo -bílo-béžová
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Terenc je cca 8 let starý pes. Na své jméno slyší. Váží 22 kg. V době ztráty na sobě měl hnědý obojek a antiparazitní obojek. Čip ani tetování nemá, kastrovaný není. V pondělí 8. února utekl v dopoledních hodinách přes plot v Obci Bratčice. Většinou byl při případném útěku nalezen u nějaké feny v obci, nebo na obvyklých místech. Tentokrát ovšem ve vsi nalezen nebyl i když máme informaci, že byl ten den večer přímo ve vsi ještě viděn. Je to kříženec huskyho a zřejmě hladkosrstého foxteriéra. Ostatních psů si moc nikdy nevšímá, ale je to velký atlet, ani vysoký plot ho moc nedokáže zastavit. Má jedno oko hnědé a druhé modré.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Terenc

Přihlášení: