nalezený Teky

Datum nálezu 24.09.2018
Místo nálezu Daleké Dušníky, Daleké Dušníky
Telefon 724077264
Jméno nalezený Teky
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Příbram
Plemeno Kříženec
Věk 4-5 let
Barva bílo - černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti nálezu:
V pondělí 24.9. ráno jsme byli přivoláni k odchytu pejska v Dalekých Dušníkách. Přitoulal se na zahradu rodinného domku, směrem od Druhlic, kde na pozemku chybí plot. Při odchytu byl pejsek bázlivý, ze strachu vrčel, ale už v útulku se s námi začal kontaktovat. Bohužel není čipovaný a nemá ani jiné označení. Je hubený, nejspíše se venku pohybuje již delší dobu (pejska podobného jack russelovi máme hlášeného v této oblasti zhruba týden). Pokud ho poznáváte, volejte prosím na tel.č. 724 077 264

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: