Teddy

Datum ztráty 30.06.2014
Místo ztráty Bořeč, 86
Telefon 720437407
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Teddy
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Mladá Boleslav
Plemeno Pražský krysařík
Věk 5 let
Barva černá s hnědým pálením
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Teddy je Pražský krysařík, slyší na jméno Téďa a Tedýsek. Je mu 5 let, váží 5 kg. Je černé barvy s hnědým pálením. Na levé straně žeber má hmatatelný kostní nárůstek. Není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Ztratil se 30.6. ze zahrady na adrese Bořeč 86, okres Mladá Boleslav. Několikrát již takto za hárající fenkou utekl, ale vždy se ho podařilo najít. Okolí zná dobře. K lidem je přátelský, občas nedůvěřivý, ale když pozná dobrého člověka, nemá problém se s ním ihned kamarádit. K ostatním pejskům není agresivní. Je fyzicky aktivní, velice rád běhá. Zdravotně je na tom dobře, vodu nemá rád, není to plavec. Je hodně zvyklý jezdit autem a hromadnou dopravou.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Teddy

Přihlášení: