Teddy

Datum ztráty 13.11.2022
Místo ztráty Brno - Černovice, Mírová 21/6
Telefon 605319987
Odměna ANO
Jméno Teddy
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk 4,5 měsíce
Barva mourovatý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Teddy je 4,5 měsíce starý mourovatý kocour. nemá obojek ani čip, není kastrovaný. váží cca 2 kg a byl zvykký doma i venku. V místě bydlel dva měsíce, na zavolaní přiběhl vždy. Zmizel během půlhodiny mezi 18 a 19 hod. Pod krkem, na hrudi a bříško světlé, srst zde delší s tmavými až černými znaky (flíčky), na hrudi napříč pruh. Hřbet v protažení ocásku tmavý. Na foto o něco mladší. Problém je nenápadnost jeho vzhledu, ale rozhodla jsem se hledání ještě vyzkoušet. Slyší špíš na volání "Tedíčku".

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Teddy

Přihlášení: