Taya

Datum ztráty 09.01.2022
Místo ztráty Trojanovice, 586
Telefon 723009500
Odměna ANO
Jméno Taya
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Nový Jičín
Plemeno Kříženec
Věk cca 6 let
Barva černá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Taya je 6 let stará fenka. Je čipovaná. Taya má na sobě růžový obojek a černý postroj. Je kastrovaná. Je to plachá fenka, teprve pár týdnů v adopci. Bohužel se při výletě s její novou majitelkou dostala po zaparkování nečekaně ven z auta, lekla se a začala utíkat směrem na Trojanovice (pod Velkým Javorníkem). Poloha jejich auta: 49.5249994N, 18.1768571E Je střední velikosti, černá srst. Od cizího člověka se pravděpodobně chytit nenechá, hodně nám však pomůže získat informace o jejím pohybu.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Taya

Přihlášení: