Tara

Datum ztráty 01.06.2014
Místo ztráty Hnanice, Nevim
Telefon 774195056
Jméno Tara
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Znojmo
Plemeno Americký pitbulteriér
Věk 4,5 roku
Barva Trikolorni
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Pred dvema lety jsme museli z jistych duvodu dat pryc nasi Taru. Prijela si pro ni slecna o ktere jsme se domnivali, ze je nejlepsi adept. Bohuzel jsme po kratkem case zjistili ze slecna pejsky dost casto strida. Pokouseli jsme se od ni dozvedet kam a komu Taru dala, nebyla nam schopna odpovedet. Pry ji nekomu dal jeji pritel(rakusak), ale nevi komu. Budeme radi za jakoukoliv informaci, kde by mohla byt a jak se ma. Cela rodina na ni mysli kazdy den. Bohuzel si myslime, ze muze byt kdekoliv. Moc dekujeme..

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Tara

Přihlášení: