Tara

Datum ztráty 16.12.2018
Místo ztráty Uvaly, Jalovcova
Telefon 739358480
Jméno Tara
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Labradorský retriever
Věk 6 let
Barva Hneda
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Tara je 6 let stará fenka. Váží cca 30 kg. Nemá obojek a není kakstrovaná. Tara je velmi plachá a vlídná za všech okolností a při jakékoliv manipulaci. Má nízkou fyzickou kondici, je tělesně i duševně zdevastovaná po 6 letém soužití s množitelem, od kterého byla před cca 2,5 měsíci adoptována. Má vybudovanou obrovskou nedůvěru k lidem, nepreferuje příliš mnoho pohybu. Je prakticky vyloučeno ji odchytit, pokud není extrémně vyčerpaná, což už v tuto chvíli určitě je. Na jméno zatím nereaguje. Typickým znakem jsou nestažené prsní bradavky po neustálém kojení.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Tara

Přihlášení: