Tara

Datum ztráty 18.11.2014
Místo ztráty Ostrava-Třebovice, Na Heleně
Telefon 736200204
Odměna ANO
Jméno Tara
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Kříženec
Věk 10 měsíců
Barva světle hnědá, rezavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Tara je 10 měsíců stará fenečka, kříženka Jacka Russela Teriéra a hrubosrstého jezevčíka. Je vyšší postavy a váží cca 6 kg. Je světle hnědé až rezavé barvy srsti. Má světlé obočí a dlouhou srst od čumáčku k uším. Má bílé tlapky, které vypadají jako zaječí. Má hnědý ocásek a na jeho konci má cca 8 bílých chlupů zatočených do vrtulky. Tara je moc hodná, vděčná fenka, kterou jsem si přivezl z útulku ze Slovenska. Je na mě hodně fixovaná, nikdy by sama neutekla ani se ode mě nevzdálila. Ztratila se z ničeho nic dne 18.11. z okolí garáží na ul. Na Heleně, v Ostravě-Třebovicích, v blízkosti Sportovně-kynologického areálu. Měla na sobě zelený hrubý textilní obojek s očkovacíma známkama. Tetovaná, čipovaná, ani kastrovaná ještě není. Tara je vůči cizím lidem nedůvěřivá a plachá. Voda jí nevadí, je to plavkyně. Okolí ztráty zná. Mám podezření, že byla ukradena. Je zvyklá jezdit autem, fyzicky je velice hodně aktivní, je to i dobrá skokanka. Ostatní pejsky snáší dobře. Kdybyste ji viděli, nebo o ní věděli, prosím volejte 736 200 204. Moc mi na ní záleží. Odměna jistá.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Tara

Přihlášení: