Tara

Datum ztráty 05.01.2015
Místo ztráty Kurdějov, Eko farma holy vrch
Telefon +420 721 672 494
Jméno Tara
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Břeclav
Plemeno Bernský salašnický pes
Věk 4 Roky
Barva Černo bílo hnědá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Tara je hodná a bojácná fenka, má 4 roky a pihu pod levým okem. Nikdo se jí nemusí bát. Boji se cizích lidi, ale má rada pamlsky a když se na ni vola Taruško, možná že by přišla. Většinou chodí na procházky, ale vždy se do par hodin vrátila. Zatím se ale nevrátila tak prosíme o pomoc. Nemá čip, ani tetování. Má na sobě béžový obojek proti klíšťatům a také má klasický, kožený, hnědý obojek, bez známky. Váží cca 40 Kg. Kastrovaná je. Zdravotní stav dobrý. Okolí v místě ztráty by znát měla. V pohybu je línější povahy. Vody se bojí. Sní cokoliv. Nerada jezdí autem. Je otužilá. Je zvyklá být převážně venku... Má veškeré zdravotní prohlídky a očkování. Telefon +420 721 672 494 či 724 543 803

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Tara

Přihlášení: