Ťapina

Datum ztráty 24.06.2015
Místo ztráty Strážný,
Telefon 704040141
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Ťapina
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres Prachatice
Plemeno Border kolie
Věk 13 Let
Barva Černá břicho bíle
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Ťapka je milá, klidná a oblíbená u dětí i starších lidí. Povahově je vyloženě společenská, nikdo se jí nemusí vůbec bát. Na jídlo by se určitě nechala nalákat. Miluje párky. V jídle je trochu vybíravá. Tím ze je už stará, tak je pomalá. Ztratila se ve Strážném, kde byla se mnou na benzínce (kde pracuji). Bydlím od benzínky asi pul km. Domu už nedošla. Stalo se to přibližně v 15 hod. ve středu 24.6. Má bílou náprsenku a tlapky. Tetování nemá, ani čip nemá. Žádný obojek na sobě nemá. Váží cca 7-8 Kg. Na své jméno slyší a reaguje - Ťapko / Mišo. Chronická útěkářka to vůbec není. Kastrovaná není. V okolí místa ztráty by se měla vyznat. Vody se nebojí, ráda plave. Bojí se bouřky. Zdravotní stav dobrý, až na žaludek - zvrací a trochu již hůře vidí. Autem umí jezdit, ráda jezdí, sama by si i nastoupila. Je zvyklá jak na pobyt v bytě, tak i venku. Otužilá je velice dobře. Telefon 704040141

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ťapina

Přihlášení: