Ťapina

Datum ztráty 16.11.2014
Místo ztráty Ústí nad Labem centrum, Masarykova 592/93
Telefon 777763501
Jméno Ťapina
Pohlaví Samice
Kraj Ústecký
Okres Ústí nad Labem
Plemeno Kříženec
Věk 7
Barva bílá s šedé mourování
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ťapina je 7 roků stará kočička, bílá s šedivým mourováním na hlavě a hřbetu. Má tmavě mourovatý ocas a nápadně světle modré oči. Váží cca 3 kg, je malá. Zaběhla se v neděli, 16.11.2014 na Masarykově ulici v blízkosti parku. Není zvyklá být vůbec venku, okolí tedy vůbec nezná. Není čipovaná, tetovaná, ani nemá žádný obojek. Je kastrovaná. Nikdy dříve neutekla. Lidí si moc nevšímá, je spíše bojácná. Ostatní kočky ráda nemá. Je ráda středem pozornosti. Fyzicky je aktivní, ale má ráda svůj klid. Nesnáší jízdu autem Prosíme o jakékoli informace na telefonní čísla: 777 763 501, 777 763 503 Děkujeme!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ťapina

Přihlášení: