Tadeáš

Datum ztráty 21.04.2017
Místo ztráty Hovorčovice, Ke Dráze 784
Telefon 777309133
Odměna ANO
Jméno Tadeáš
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Beagle
Věk 3,5 roku
Barva tricolor
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Tadeáš je 3,5 roku starý bígl. Na své jméno slyší. Váží cca 12 kg. Na sobě má jen černý textilní obojek na přezku, toho času je bez známky! Čip ani tetování nemá. Není kastrovaný. Tadeáš je štíhlý pejsek, kamarádský, mazel, ale plachý, na cizí lidi štěká, na muže víc, za hlavou na krku má v černé srsti bílý flek. Ztratil se z pozemku doma, z ulice Ke Dráze 784, v Hovorčovicích. Ještě se to nikdy nestalo, běžně nám proběhl brankou, když jsme nedávali dostatečně pozor, ale běžel jen na louku v dosahu 200m od domu. Bez našeho vědomí/přítomnosti nikdy neutekl.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Tadeáš

Přihlášení: