Sylvinka

Datum ztráty 20.08.2014
Místo ztráty Olovnice, Kladenská
Telefon +420777812175
Odměna ANO
Jméno Sylvinka
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Mělník
Plemeno Evropská kočka 
Věk 2 roky
Barva Mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Sylvinka se ztratila 19.-20.8. v Olovnici. Je to kastrovaná samice, mourovatá kočka s výraznějšími černými znaky (pruh na zádech), štíhlé stavby těla. 2 roky stará. Na jméno neslyší, spíše na číčání a ťukání o talířek. Ve svém prostředí je dost upovídaná. Čip, ani tetování nemá. Žádný obojek nemá. Nepřišla z vycházky. Je sice opatrná, ale je i společenská, kontaktní. Zvyklá na lidi. Nikdy nebyla takto dlouho pryč. Širší okolí nezná. Vodu nemusí. Bojí se psů! Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sylvinka

Přihlášení: