Sykes

Datum ztráty 14.02.2016
Místo ztráty Mankovice, Mankovice 90
Telefon 777571190
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Sykes
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Nový Jičín
Plemeno Kříženec
Věk 1,5 roku
Barva černobílý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Sykes je 1,5 roku starý kříženec perského kocoura. Na své jméno slyší a případně i na cinkání misky :) Je částečně vykastrovaný ( pravděpodobně nefunkční varle zůstalo v bříšku), na krku měl černý obojek s rolničkou. Váží cca 4 kg. Nemá čip ani tetování. Je černobílý s převážně bílou hlavou a výrazným flekem přes čenich. Je zvyklý na pobyt venku, vždy ale jen na cca půl dne či noci. V domácnosti je zvyklý na přítomnost psa - jack russell teriéra. Pohyboval se vždy jen v okolí domu, max. rozsah jeho pobytu cca 5 km (klidné prostředí, pole u Odry). V neděli dopoledne se najedl a šel na procházku ven, již se nevrátil. Má malý defekt páteře (vychýlený na bok, malý hrb).

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sykes

Přihlášení: