SWITCH

Datum ztráty 14.03.2015
Místo ztráty Stýskaly, 63
Telefon +420732361546
Odměna ANO
Jméno SWITCH
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-sever
Plemeno Border kolie
Věk 8 let
Barva černobílý
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Switch je 8 let starý pes, plemeno Border kolie. Je černo-bílý, váží cca 20 kg. Má bílou náprsenkou a bílé přední packy, na kterých jsou černé puntíky. Je čipovaný č. 941000011255485. Tetovaný, ani kastrovaný není. Na sobě měl reflexní obojek. Ztratil se 14.3.15 ze zahrady v obci Stýskaly. Občas už utekl, ale vždy se ho podařilo najít. Okolí ztráty zná. K lidem je přátelský. Ostatní pejsky moc rád nemá, vrčí na ně, ale nepere se. Vody se nebojí. V autě je zvyklý jezdit. Fyzicky je aktivní. Naposledy byl údajně viděn v obci Ledce na poli .

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se SWITCH

Přihlášení: