Šušu

Datum ztráty 29.04.2015
Místo ztráty Praha-Holešovice, Komunardů 1128
Telefon 603809878
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Šušu
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kočka domácí 
Věk 5 let
Barva šedě-bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Šušu je 5 let starý kocourek šedo-stříbrno bílé barvy. Váží cca 5 kg. Je kastrovaný a pravidelně očkovaný. Čip, ani tetování nemá. Obojek také nemá. Ztratil se 29.4.15 v Praze - Holešovice, ulice Komunardů 1128. Byl zvyklý pravidelně chodit ven, okolí ztráty zná, nikdy dříve takto nezmizel. Není agresivní, spíš je plachý, cizích lidí se bojí. Na ostatní kočky je zvyklý. Autem není zvyklý jezdit. Vody se nebojí, ale není to plavec. Fyzicky je aktivní. Předem všem děkuji za pomoc a věřím, že brzy náš mazlík bude doma. V případě potřeby volejte kdykoliv na tel.: 603809878

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Šušu

Přihlášení: