Šustrik

Datum ztráty 15.07.2020
Místo ztráty Praha 10, V Kuťatech 1488
Telefon 731521106
Odměna ANO
Jméno Šustrik
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk 4 roky
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Šustrik je 4 roky starý černý kocour. Má šedý antiparazitní obojek Foresto a žlutý kulatý přívěsek s číslem telefonů, na druhé straně ktereho slovy "MÁM DOMOV", čipovaný není. Je kastrovaný a váží asi 4 kg. Na břiše má bílé chloupky a při palpaci bříška jsou výrazně cítit stehy po operaci. Je zvyklý chodit pravidelně ven za hranice předzahrádky. Může pohybovat v okolí ulic Venušina, V Kuťatech, u Penny marketu a okoli. Kdybyste ho někdo viděl nebo našel v jakémkoliv stavu prosím, kontaktujte nás, budeme rádi za každou informaci.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Šustrik

Přihlášení: