Suri

Datum ztráty 07.05.2017
Místo ztráty Kersko, Kersko, 8. zastavení Hrabalovy stezky
Telefon 737355818
Odměna ANO
Jméno Suri
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Nymburk
Plemeno Čivava
Věk 5 -7 let
Barva hnědá, mírně šedivá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Suri je hnědá krátkosrstá fenečka s prošedivělým čumáčkem a stále vyplazeným jazýčkem (nemá žádné zoubky). Je jí zhruba 5-7 let. Ztratila se v Kersku na Hrabalově stezce, bod č. 8, v neděli 7. května 2017 zhruba kolem 15. hodiny. Na sobě má možná ještě červený či růžový obojek se známkou a zelené samonavíjecí vodítko. Je kastrovaná. Možná to vše již cestou ztratila. Suri je čipovaná. Surinka je plašší, takže je možné, že se ji nepodaří odchytit, ale budu vděčná i za zprávu o jejím pohybu. Děkuji.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Suri

Přihlášení: