Suri

Datum ztráty 07.12.2014
Místo ztráty Nová Dědina, 77
Telefon 725122797
Odměna ANO
Jméno Suri
Pohlaví Samice
Kraj Zlínský
Okres Kroměříž
Plemeno Rhodézský ridgeback
Věk 5 let
Barva plavá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Suri je 5 let stará fenka, plemeno Rhodézský ridgeback. Váží cca 50 kg, je velká a trošku při těle. Má plavou srst a tmavé pálení na hlavě. Na náprsence má bílou hvězdu. Na zádech u pravého ramene má tukovou bulku velikosti fazole. Na bříšku jí chybí jedna bradavka. Je milá, přítulná, má ráda děti. I když je velká a cizí z ní mohou mít strach, je spíše bojácná. Dne 7.12. v Nové Dědině při procházce kousek od domu zavětřila srnu a zmizela v lesíku. Bydlíme na polosamotě a kolem nás jsou samé lesy. Kontaktovali jsme okolní obecní úřady a útulky ve Zlíně a Kroměříži. Hledali jsme celý den, v noci jsme čekali s otevřenou brankou a v hledání pokračovali i dnes. Bohužel nemá obojek se známkou, není na něj moc zvyklá. Není čipovaná, ani tetovaná. Je kastrovaná. Okolí nezná skoro vůbec. Bojí se vody, autem je zvyklá jezdit. Fyzicky je aktivní. Není zvyklá být venku, je to fenečka žijící doma. Ostatní pejsky snáší dobře, je velice kamarádská.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Suri

Přihlášení: