Šupinka

Datum ztráty 26.12.2019
Místo ztráty Praha 14-Kyje, Hajní 1366
Telefon 777865738
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Šupinka
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 1 rok
Barva Černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Šupinka je roční černá kočka. Na jméno neslyší. Váží cca 3 kg. Nemá obojek ani čip. Není kastrovaná. Dva dny po Vánocích se nám nevrátila domu (Hutě,roh ulice Pelušková a Hajní 1366, 198 00) naše roční černá kočka Šupinka. Asi ji sousedí pustili do vchodu a potom se dostala druhým vchodem ven a už se nemohla dostat zpátky do vnitrobloku a asi ji někdo vzal k sobě domů v domnění že jí zachránil. Moc se nám stýská nabízíme odměnu 1000 Kč. Děkuji za každé info na moje číslo 777 865 738

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Šupinka

Přihlášení: