Sunny

Datum ztráty 20.07.2015
Místo ztráty Teplice - Prosetice, Prosetická 241
Telefon 775575056
Odměna ANO
Jméno Sunny
Pohlaví Samice
Kraj Ústecký
Okres Teplice
Plemeno Pták
Věk Necelý rok
Barva Žluto-oranžová
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Jedná se o Aratingu sluneční. Velmi hlučný papoušek. Od ostatních ptáků jí rozeznáte podle křiku snadno. Dostala se z klece na balkóně. Dopoledne viděna v Proseticích. Podle chovatelky by se měla držet v okolí ale může uletět až 10km. Má na levé noze identifikační kroužek s číslem - číslo kroužku: Na vyžádání na telefonu. Cizích lidí se normálně bojí. Na jméno slyší a reaguje + pískání. Na piškotky, nebo búrské oříšky by se možná nechala nalákat a zachránit. Má cca 25 cm, cca 300 gramů. Ulítla z balónu. Zdravotní stav dobrý. Telefon 775575056

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sunny

Přihlášení: