Sunny

Datum ztráty 15.07.2014
Místo ztráty Štěnovický Borek, Štěnovický Borek E115
Telefon 731002645
Odměna ANO
Jméno Sunny
Pohlaví Samice
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-jih
Plemeno Americký staford
Věk 5 let
Barva Hnědá až popelavá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Středně hnědá až popelavá barva, bílá náprsenka a bílé ponožky na všech tlapkách. Má jizvu na břiše a pravé přední tlapce. Každé ucho nosí jinak. Slyší na jméno Sunny, má červený obojek. Je čipovaná a kastrovaná. Váží 25 kg. V pondělí 14.7.v noci utekla ze zahrady a v úterý ráno byla viděna v severní zástavbě Štěnovického Borku. Pes, co utekl s ní, se jinému majiteli vrátil domu, ale Sunny se už domu nevrátila. Je velice přátelská, s každým člověkem je kamarád. Pejska má ráda, na dominantní fenky vrčí. Okolí ztráty zná do cca 10 km, hodně se s ní chodí na procházky. Občas už utekla, ale vždy se po pár hodinách vrátila. Číslo čipu: 203098100247158. Druhé tel. číslo 777800070

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sunny

Přihlášení: