Sunny

Datum ztráty 01.05.2015
Místo ztráty Všelibice, Cetenov 1
Telefon 723629430
Jméno Sunny
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Liberec
Plemeno Labradorský retriever
Věk 10 měsíců
Barva Hnědá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Je to hnědý Labrador, má hnědý čumák, váží tak do 20 kg. Není čipovány ani tetovaný. Nemel na sobe obojek. Bylo viděno auto modré barvy ( Ford Mondeo, nebo Renault Megane) slečna a muž okolo 30 let. Jak zastavuje nad Našim domem V Cetenove a s největší pravděpodobnosti ho naklada, nevylučujeme ze si pro něj přímo nedošli. Má kratší ocas. Povahově je společenský a hodný. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se určitě nechal nalákat. Na své jméno slyší a reaguje. Chronický útěkář to vůbec není. Kastrovaný není. Blízké okolí svého bydliště by znát měl. Miluje pohyb, je aktivní. Miluje vodu. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Jízda autem se mu nelíbí. Je zvyklý jak na pobyt doma, tak i venku. Otužilý je, zima mu moc nevadí. Telefon 723629430

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sunny

Přihlášení: