Strapko

Datum ztráty 02.12.2016
Místo ztráty Kunovice, Záhumní č.986
Telefon 774114699
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Strapko
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Uherské Hradiště
Plemeno Německý špic
Věk cca 7 roků
Barva sivočerná
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Strapko je cca 7 let starý německý špic. Má na sobě obojek se známkou obce Kunovice a známkou z veteriny, je i čipovaný (900118000213692). Váží cca 10 kg. Ztratil se 2.12. při pravidelné večerní procházce (kolem 20,00 hod) v Kunovicích nedaleko areálu firmy Agrokomplex. Je to asi 600 m od domova. Chodili jsem tak pravidelně celých 1,5 roku co jsme byli spolu (měl jsem jej ze psího útulku z Dubnice n/V ze Slovenska). Zde nechodí žádní lidé, tak jsem ho pustil z vodítka aby se proběhl. Po odběhnutí se vždy vrátil zpět, někdy třeba i za dvě hodiny, to přišel pak přímo domů. Své okolí znal a orientoval se zde.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Strapko

Přihlášení: