Štístko a Galen

Datum ztráty 01.11.2019
Místo ztráty Praha 15 - Horní Měcholupy, V Aleji
Telefon 777044364
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Štístko a Galen
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 1 rok a 8 let
Barva bílomourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kocouři jsou staří 1 rok a 8 let. Važí cca 7 kg. Nemají obojky ani čipy a nejsou ani kastrovaní. V lokalitě Praha 15 chodil mladý pár,kterým se líbil náš první kocourek.Starší paní je viděla, jak kocoura odnáší někam k panelákum. Dosud kocour žil se svým bráškou na zahradě ale bohužel i druhý kocourek po dvou měsících záhadně zmizel.Dokonce půl roku chodil někdo kočky krmit i přes velkou ceduli na vratech “Nekrmit kočky, mají z nekvalitní stravy zdravotní problémy!”I přes varování stejně kočky dotyčný krmil.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Štístko a Galen

Přihlášení: