Štěpánka

Datum ztráty 31.05.2015
Místo ztráty Olešnice u Červeného Kostelce, Olešnice 357
Telefon 774676966
Odměna 10.000,- Kč
Jméno Štěpánka
Pohlaví Samice
Kraj Královehradecký
Okres Náchod
Plemeno Pyrenejský horský pes
Věk 7 měsíců
Barva Bílá se znaky
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Štěpánka je 7 měsíců staré štěně Pyrenejského horského psa. Na své jméno slyší. Její pravé jméno, které je zapsané v PP i v centrální databázi je Aretha Red Sunset. Na celém těle má bílou srst, pouze na hlavě má tmavé znaky. Váží 40-45kg. Má na sobě šedý antiparazitní obojek a černý kožený obojek, na kterém je kovová schránka s telefonním číslem na majitele. Je čipovaná (94000016041909). Není kastrovaná. Má delší srst a dvojité paspárky. Utekla 31.5. odpoledne za zahrad, zatoulala se do lesa a asi je dezorientovaná. Nikdy dříve neutekla, v okolí se nevyzná. K cizím lidem bude nedůvěřivá, ale nikdo se jí nemusí bát. Pokud bude mít hlad, tak by se asi na pamlsek nechala nalákat. Vody se nebojí, na auto moc zvyklá není. Je zvyklá pouze na pobyt venku. Velmi mírná povaha, klidná, spíše plachá, od narození venku, nezná město ani vesnici. Pokud se dostane z lesa může se pohybovat v okolí Trubějov, Kramolna, Olešnice, Řešetova Lhota, Bakov, Horní Rybníky. Jestli se někde objeví můžeme kdykoli ihned pro ni dojet. Odměna 5000,-kč. Prosím o informace na 777676966 nebo 774676966.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Štěpánka

Přihlášení: