Štepánka

Datum ztráty 20.01.2015
Místo ztráty Brno, Stary Lískovec sady za dalnici
Telefon 702095760
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Štepánka
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Bavorský barvář
Věk 4 roky
Barva hnědá-tmavo hnědá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Fena reaguje na jméno Štěpánka. Jsou jí 4 roky, plemeno Bavorský barvář. Je hnědá, místy tmavohnědá. Váží 27 kg. Ztratila se 20.01.2015 v sadech za dálnicí D1 v Starém Lískovci v Brně při procházce. Je čipovaná. Tetovaná, ani kastrovaná není. Na sobě měla zelený plátěný obojek s květinovým motivem. Je velmi milá a přátelská, cizích lidí se vůbec nebojí. Ostatní pejsky snáší velice dobře. V minulosti utekla, ale vždy se vrátila. Okolí ztráty zná. Vody se nebojí, v autě je zvyklá jezdit, fyzicky je aktivní. Prosíme jakékoli informace volejte na tel. číslo 702095760 nebo email: lesanareken@gmail.com AKTUÁLNÍ ČERSTVÁ STOPA: (z 22.1.2015) Štepánka byla v deset večer viděna v Újezdě u Rosic...

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Štepánka

Přihlášení: