Štěpán

Datum ztráty 26.09.2017
Místo ztráty Mnichovo Hradiště, K Vořechu 1511
Telefon 605983193
Jméno Štěpán
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Mladá Boleslav
Plemeno Britská kočka 
Věk 2 roky
Barva Šedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Štěpán je 2 roky starý kocour. Na své jméno neslyší. Váží cca 6 kg. Čip nemá. Je kastrovaný. Štěpánek je spíše venkovní kocour, je hravý a rád se mazlící kocour. Skamarádí se se všemi. Rád chodí ven a loví kde jakou zvěř. Je rychlý a obratný, vyleze kde kam. Je šedý, ale na krku má bílý flíček. Nyní už nenosil obojek proti klíšťatům. Obvykle z "lovu" se vždy vrátil domů, buď nás potěšit nebo se alespoň najíst, ale od pondělí 25.09.2017 se doma již neukázal. Sousedé ho naposledy spatřili 26.09.2017. Budeme rádi za jakoukoliv informaci.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Štěpán

Přihlášení: