Stellinka

Datum ztráty 19.07.2014
Místo ztráty marianske hory, přemyslovcu 1166/64
Telefon 737163063
Jméno Stellinka
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva rezavobilohněda
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Stelinka je dva roky stará kočička, váží 3,5kg, je rezavo-bílo-hnědá. Není čipovaná, tetovaná, ani nemá žádný obojek. Je kastrovaná!!! ztratila se v sobotu asi ve 3 hodiny ráno. Byla chovaná jenom v bytě a chodila jen tady u nás na střišku. Asi spadla nebo ji nekdo nalákal a vzal, ptotože je to nízko. Nikdy však nebyla venku a nesnese se s jinýma kočkama a hodně se všeho pravděpodobně bude bát. Umí aportovat malinký klacík a odpovídá. Nepije od mala mléko jen vodu. Na bříšku má jemnější chloupky, zůstatek po kastraci. Okolí vůbec nezná, dříve nikdy neutekla.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Stellinka

Přihlášení: