Stelinka

Datum ztráty 20.02.2015
Místo ztráty Doudlevce, Mostní 6
Telefon 606448033
Jméno Stelinka
Pohlaví Samice
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-město
Plemeno Kříženec
Věk 3,5 roku
Barva čtyřbarevná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Stelinka je 3,5 roku stará kočička, čtyřbarevná. Váží 3,80 kg. Nemá čip, ani tetování. Kastrovaná není. Obojek na sobě žádný nemá. Stelinka mi utekla 20.2.15, když jsme šli z očkování a asi si otevřela přepravku. Stalo se to v oblasti Doudlevce, Mostní 6. Okolí ztráty vůbec nezná. Byla dost vystrašená, ale jinak je moc hodná a milá. Přes den je zvyklá běhat po zahradě a vždy se přijde nažrat, ale v noci nikdy venku nebývá, spí ve svém pelíšku. Je sice trochu divoká, ale jinak se ráda mazlí....ale od cizích lidí se asi chytit nenechá...je trochu nedůvěřivá. Ostatní kočky snáší dobře. Voda ji nevadí, v autě není zvyklá jezdit. Fyzicky je aktivní. Prosím pomozte je to moje radost. Děkuji Jaroslava Russoová , e-mail:jarka.litice@centrum.cz , tel : 606448033

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Stelinka

Přihlášení: