Stela

Datum ztráty 11.07.2018
Místo ztráty Podolí u Brna, Podolí
Telefon 777266107
Odměna ANO
Jméno Stela
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-venkov
Plemeno Devon Rex 
Věk 1 rok
Barva černá s bílými tlapkami
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Stela je 1 rok stará kočka - kříženka s rysy devon rex. Měla žlutý obojek, čipovaná není. Je kastrovaná a váží cca 3 kg. Je malá, drobnější, černá s bílými tlapkami a náprsenkou. Byla zvykla chodit ven, ale denně se vracela (rd Podolí u Brna, ul. Za Zámkem) - nestalo že by nepřišla, postrádáme ji od 11.7. Pokud byste o ní věděli jakékoliv informace, zavolejte nám prosím na tel. 777 266 107 nebo napište na email zazamkem@gmail.com . Odměna za nalezení. Děkuji za pomoc!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Stela

Přihlášení: