Stejsi

Datum ztráty 03.12.2014
Místo ztráty Velké Meziříčí, gen.Jaroše 35
Telefon 604405924
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Stejsi
Pohlaví Samice
Kraj Vysočina
Okres Žďár nad Sázavou
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 5
Barva zlatostříbrná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Stejsi je 5 let stará fenečka, plemeno jorkšírek. Je zlato-stříbrná a na zádech má 2 bouličky Je drobná, váží 1,8 kg. Fenečka se ztratila 3.12. ve večerních hodinách ve Velkém Meziříčí, utekla od domu. Má velmi citlivé zažívání. Není čipovaná, tetovaná, ani kastrovaná. Obojek na sobě žádný neměla. Má paspárky. Okolí ztráty zná, nikdy dříve neutekla. Bojí se cizích lidí, ale nechá se pohladit. Ostatní pejsky snáší dobře. Vodu ráda nemá, autem není zvyklá jezdit. Fyzicky je aktivní. Má citlivé zažívání.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Stejsi

Přihlášení: