Stefi

Datum ztráty 21.03.2014
Místo ztráty Mohelnice, Stanislavova17
Telefon 739375077
Jméno Stefi
Pohlaví Samice
Kraj Olomoucký
Okres Šumperk
Plemeno Anglický chrt (Greyhound)
Věk 7
Barva Černá, Stříbrná/šedivá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Stefi je sedmiletá fenka anglického chrta. Má černou barvu, bílou náprsenku, šedý čumák a bílé ponožky na předních packách. Lehce napadá na pravou přední nohu, když jde po tvrdém povrchu. Je to bývalý dostihový pes dovezený cca před půl rokem z ciziny, proto moc nereaguje na obvyklé povely. Má na sobě červeno-černý obojek s nápisem Chrti v nouzi. Je čipovaná (945000005027304) i tetovaná (EQ T8T). Je milé, nekonfliktní povahy. Nejspíš však bude vystrašená. Mezi novými lidmi se musí "rozkoukat" a poté je to bez problémů. Na maé psi bude reagovat zřejmě dobře, protože doteď žila se psem malého vzrůstu. U velkých psů si majitelka není jistá. Stefi utekla v pátek 21.3.2014 kolem půl 5. Při venčení na poli mezi Mohelnicí a Libivou se vytrhla z vodítka a běžela za zajícem směr Libivá. Stopa: Dnes 26.3. byla viděna v obci Nemile cca kolem 14:00.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Stefi

Přihlášení: