Steav

Datum ztráty 20.07.2015
Místo ztráty Plzen- Slovany, Sladkovského
Telefon +420 603 754 711
Odměna ANO
Jméno Steav
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-město
Plemeno Kočka domácí 
Věk 1 rok
Barva Bílo- mourek
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ztratil se kocourek jménem Steav. Dne 20.7. okolo 22hod. Je přítulný , milý.. Je to bytová kočka s přístupem na balkon.. Je kastrovaný . Nemá čip ani tetování. Žádný obojek na sobě nemá. V okolí ztráty se bohužel nevyzná. :-( Váží cca 3kg. Na přední pravé tlapce má 2 morouvaté flíčky. A na zadní pravé tlapce má výrazný černý flek a má přerostlé špičáky, lezou mu z pusinky. Je aktivní má rád pohyb.Rád si hraje. Na své jméno od páníčků slyší .Kdyby ho někdo viděl prosím kontaktujte mě na tel: 603 754 711

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Steav

Přihlášení: